Práce na dalších projektech mi pomáhá nahlédnout mimo bublinu mé vlastní práce. Umožňuje mi to vidět věci z jiné perspektivy. Učím se novým dovednostem a na reálných případech ověřuji hypotézy.

Project Keynote

Jsem samozvaný specialista na Apple Keynote, výborný prezentační nástroj, kterému se dle mého nedostává patřičné pozornosti. S Keynote na macOS, iOS a iPadOS vás naučím pracovat, převedu vaše stávající firemní prezentace do formátu .key a k tomu všemu vám představím všemožné i nemožné způsoby využití Keynote nejen pro prezentační účely.

ODKAZ JIŽ BRZY

Databáze nástrojů a aplikací pro HR

Výběr těch nejlepších aplikací a online nástrojů, díky kterým si zjednodušíte a zefektivníte práci v rámci HR agendy. Jedná se o ruční výběr praxí ověřených aplikací, které jsou dostupné převážně zdarma, nebo za mírný poplatek.

ODKAZ JIŽ BRZY

Databáze aplikací na cesty

Výběr těch nejlepších nástrojů, které vám nesmí chybět nejen na cestách, ale také při jejich plánování. Do výběru se dostaly aplikace a služby pro hledání výhodných letenek a ubytování, šikovné organizéry, vyhledávače jízdenek a celá řada dalších.

ODKAZ JIŽ BRZY